Dhomat

Akomodim me një rehati të pakrahasueshme në 28 dhoma të arreduara bukur dhe suita luksoze me hapësirë, drita dhe ngjyra të ngrohta, 16 prej tyre me ballkon duke i siguruar klientët qetësinë dhe relaksin që ata dëshirojnë. Një vend ideal për të pushuar.

Dhomë Teke

Dhomat tona Standarte Teke në Dinasty Hotel, kanë gjithçka që ju nevojitet për një qëndrim relaksuaes dhe të rehatshëm. Të qeta, të rehatshme dhe të dekoruara në ngjyra dhe pëlhura neutrale.

Shiko detajet e dhomës
Dinasty Hotel - Dhome Teke

Dhomë Dopio Superiore

Dhomat tona Standarte Dopio në Dinasty Hotel, kanë gjithçka që ju nevojitet për një qëndrim relaksues dhe të rehatshem me çfarëdo lloj kërkese tuajën.

Shiko detajet e dhomës
Dinasty Hotel Dhomë Dopio Superiore

Dhomë Dyshe Superiore

Dhoma tona Superior Twin kanë dy shtretër tek dhe gjithçka që ju nevojitet për një qëndrim të qetë dhe të rehatshem, nëse ju jeni duke vizituar për biznes ose pushime.

Shiko detajet e dhomës
Dinasty Hotel  Dhomë Dyshe Superiore

Dhomë Treshe / Familjare

E pershtatshme kur ju udhëtoni të dy dhe keni fëmijën tuaj ose udhëtoni me miqtë, një dhomë Standarte Familjare në Dinasty Hotel ka të gjitha që ju nevojiten.

Shiko detajet e dhomës
Dinasty Hotel  Dhomë Treshe / Familjare

Dhomë Familjare

Dhomat tona familjare janë dhomat tona më të mëdha të përkryera për të shijuar një qëndrim më të gjatë. Secila nga të dyja dhomat është plotësisht e pajisur.

Shiko detajet e dhomës
Dinasty Hotel Dhomë Familjare

Dhomë Suite

Të gjithë komfortin dhe pajisjet e dhomës Dyshe Standarte dhe pastaj disa më shumë. Perfekte për të punuar, e këndshme në raste speciale.

Shiko detajet e dhomës
Dinasty Hotel Dhomë Suite

Dhomat

Rehati e pakrahasueshme në dhoma te arreduara bukur & suita luksoze

Bar & Restorant

Ne restorantin e Dinasty ju do te shijoni klasin e rafinuar te ushqimit

Salla e Konferencave

Dhoma të pajisur për organizimin e takimeve të të gjitha llojeve

Na Kontaktoni

  • Rruga: " e Kosovareve ", Nr. 31, H.1,
          Kodi Postar 1019, Tirane, Albania
  • + 355 4 22 58 132
  • Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.

Na Ndiqni

Copyright ©2016. All Rights Reserved - Dinasty Hotel