Shijoni turin virtual ne Hotel Dinasty

KLIKO PER TURIN VIRTUAL

Hidh hapat në një botë të rehatshme dhe komode

REZERVO TANI

Staf i kualifikuar në çdo moment

REZERVO TANI

Strategjikisht i vendosur në zemër të qytetit

REZERVO TANI

Një ambjent ideal, i qetë dhe zbavitës

REZERVO TANI

Shijoni turin virtual ne Hotel Dinasty

KLIKO PER TURIN VIRTUAL

Hidh hapat në një botë të rehatshme dhe komode

REZERVO TANI

Staf i kualifikuar në çdo moment

REZERVO TANI

Strategjikisht i vendosur në zemër të qytetit

REZERVO TANI

Një ambjent ideal, i qetë dhe zbavitës

REZERVO TANI

Mirësevini në Dinasty

★ ★ ★ ★

Hidh hapat në një botë të rehatshme dhe komode dhe përjeto eksperiencën e përsosur të mikpritjes shqiptare në Dinasty Hotel, luksin e një hoteli, liderin e biznesit të hotelerisë në Shqiperi. Në Dinasty Hotel ju do të gjeni të kombinuar në mënyre të përsosur bukurinë klasike, pafundesinë e artit Europian të Rilindjes dhe të komoditetit. Staf i kualifikuar që në çdo moment bën që dëshirat tuaja të realizohen. Menu cilësore, dhoma relaksuese dhe ambjente të tjera si taverna apo dhoma e konferencave janë të disponueshme për të bërë që koha juaj në Dinasty Hotel të jetë një kënaqësi e veçantë . Gjithçka është ndërtuar për të krijuar një ambjent ideal, të qetë dhe zbavitës.

Strategjikisht i vendosur në zemër të qytetit në zonat kryesore:
Qetësi - 5 minuta me këmbë nga Parku Kombëtar, duke shijuar ajrin e pastër dhe natyrën e gjelbërt më të bukur të Tiranës.
Blerje dhe Zbavitje - 7 minuta me këmbe nga “Zona e Bllokut ” duke shijuar zonën më gjallëruese dhe më të vlerësuar të Tiranës.
Qendra Tregtare “TEG” - 10 Minuta me makinë.

 

Dinasty Hotel Tirana Ospitalita Award

Implementation of Covid-19 protocol

Dinasty Hotel Tirana Ospitalita Award

ospitalita

Dinasty Hotel Tirana Silver Award

Silver Award

Dinasty Hotel Tirana Excellent Business Award

Excellent
Business

Dinasty Hotel Tirana Consigliata e Reccomandata Award

consigliata &
reccomandata

Dinasty Hotel Tirana Excellent Business Award

Excellent
Business

Dinasty Hotel Tirana Accoglienza e Ospitalita Award

Accoglienza &
ospitalita

Dinasty Hotel Tirana Consigliata e Reccomandata Award

consigliata &
reccomandata

Dinasty Hotel Tirana Booking.com Award

Booking.com

Dinasty Hotel Tirana Ospitalita 2015-2016

Ospitalita 2015-2016

Ku jemi

Na Kontaktoni

  • Rruga: " e Kosovareve ", Nr. 31, H.1,
          Kodi Postar 1019, Tirane, Albania
  • + 355 4 22 58 132
  • Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.

Na Ndiqni

Copyright ©2016. All Rights Reserved - Dinasty Hotel