Dhomë Suite

 • Shërbim 24/7

 • TV

 • AC

 • Akses WiFi

 • Parkim

 • Kasaforte

Të gjithë komfortin dhe pajisjet e dhomës Dyshe Standarte dhe pastaj disa më shumë. Perfekte për të punuar, e këndshme në raste speciale. Më shumë hapësirë do të thotë ka 2 dhoma, një krevat king size, tavolinë pune dhe këndin e ndenjes. Çdo dhomë është e pajisur me një TV LCD dhe akses interneti pa pagesë, Wi-Fi & Cable, dhe të gjitha dhomat janë plotësisht me ajër të kondicionuar qëndror.

Na Kontaktoni

 • Rruga: " e Kosovareve ", Nr. 31, H.1,
        Kodi Postar 1019, Tirane, Albania
 • + 355 4 22 58 132
 • Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.

Na Ndiqni

Copyright ©2016. All Rights Reserved - Dinasty Hotel