Dhomë Treshe/Familjare

 • Shërbim 24/7

 • TV

 • AC

 • Akses WiFi

 • Parkim

 • Kasaforte

E përshtatshme kur ju udhëtoni të dy dhe keni fëmijen tuaj (9-vjeç por edhe adult) ose udhetoni me miqtë, një dhomë standard Familjare në Dinasty Hotel ka të gjitha që ju nevojitet për një qëndrim të qetë dhe të rehatshme për tre persona të përbërë nga: 3 krevat tek në një dhomë ose 1 krevat dopio dhe 1 krevat tek në 2 dhoma të ndara. Dhomat janë me hapësirë dhe të dekoruara në ngjyra dhe pëlhura neutrale me akses interneti pa pagesë, Wi-Fi & Cable, dhe të gjitha dhomat janë plotësisht të pajisuara me ajër të kondicionuar qëndror.

Na Kontaktoni

 • Rruga: " e Kosovareve ", Nr. 31, H.1,
        Kodi Postar 1019, Tirane, Albania
 • + 355 4 22 58 132
 • Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.

Na Ndiqni

Copyright ©2016. All Rights Reserved - Dinasty Hotel