Dhomë Dopio Superiore

 • Shërbim 24/7

 • TV

 • AC

 • Akses WiFi

 • Parkim

 • Kasaforte

Dhomat tona Dyshe Standarte në Dinasty Hotel, kanë gjithçka që ju nevojitet për një qëndrim relaksues dhe të rehatshëm me çfarëdo lloj kërkese tuajën. Të qeta, të rehatshme dhe të dekoruara në ngjyra dhe pëlhura neutrale, çdo dhomë eshte e pajisur me një TV LCD dhe dhe akses interneti pa pagesë, Wi-Fi & Cable, dhe të gjitha dhomat janë plotësisht të pajisuara me ajër të kondicionuar qëndror.

Na Kontaktoni

 • Rruga: " e Kosovareve ", Nr. 31, H.1,
        Kodi Postar 1019, Tirane, Albania
 • + 355 4 22 58 132
 • Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.

Na Ndiqni

Copyright ©2016. All Rights Reserved - Dinasty Hotel